Atentati ndaj Arjan Ndojës/ Shoqërohet në Polici, Julian Meçe, anëtari i bandës së Lul Berishës

Read Time:34 Second

Tiranë- Detaje të reja të reja kanë dalë nga atentati ndaj Porkurorit Atjan Ndoja. Mësohet se në Polici për këtë ngjarje është shoqëruar Juluan Meçi, i cili është lënë i lirë pasi është marrë në pyetje.

Më 20 qershor Julian Meçajt  dhe Plarent Dervishajt iu bë një atentat në   autostradën Tiranë-Durrës, ku si pasojë mbetën të plagosur.

Plarent Dervishaj, 47 vjeç, është kunati i Lul Berishës, ndërsa 36-vjeçari Meçaj është anëtari i bandës së tij. Ngjarja ndodhi në zonën e ish-kënetës, ku dy të plagosurit ishin duke hipur në makinën e Dervishajt. Meçaj mori  tre plumba në trup, ndërsa Plarent Dervishaj morri një plumb në këmbë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Bankomatet, pre e sulmeve “hibride”, si të ruheni nga vjedhjet
Next post Bardhi: Ministria e Drejtësisë po shpërdoron detyrën, vonon letër-porositë