Home Aktualitet Çunat flori të Rilindjes dhe shokët e KM!

Çunat flori të Rilindjes dhe shokët e KM!

nga Editor

Nga Flamur Vezaj

KM promovoi dhe shoqerohej me Arben Ndoken!
KM promovoi e shoqerohej me Armando Prengen!
KM promovoi dhe shoqerohej me Mark Frrokun!
KM promovoi dhe shoqerohej/t me Tom Doshin!
KM promovoi dhe shoqerohej me Saimir Tahirin!
KM promovoi dhe shoqerohej/t me Aqif Rakipin
KM promovoi e shoqerohej/t me Vangjush Dakon!
KM promovoi dhe shoqerohej/t me Elvis Roshin!
KM promovoi dhe shoqerohej me Valdrin Pjetrin!
KM promovoi dhe shoqerohej me Agim Kajmakun!
KM promovoi dhe shoqerohej/ me Mark Babanin!
KM promovoi dhe shoqerohej/t me Termet Peçin!
KM promovoi dhe shoqerohej/t me Artur Bushin!
KM promovoi dhe shoqerohej me Gentian Dajen!
KM promovoi dhe shoqerohej/t me Mhill Fufin!
KM shoqerohej/t me Ymer Lalen!
KM shoqerohej/t me Gazmend Demin!….etj etj
##
#Ja keta jane disa nga “florinjet”, çunat e Rilindjes dhe shoket e KM tone te paster si akullorja e Gjushit! Te gjithe i njohim kush jane dhe cfare te kaluar kane apo per cfare jane akuzuar, denuar, hetuar e perfolur! Keshtu qe mos u habisni o njerez per prokurorin se me ke ishte shoqeruar sidomos pas sulmeve te qeverise! Po si mendoni ju, kur te sulmohesh nga shtetit qe e ka per detyre te te mbroje, ku do te kerkosh mbrojtje apo duhet te ikesh azil!!
#Rilindja_dhe_çunat#

Lajme te ngjashme