Home Aktualitet Akuza e rëndë, Berisha: Vrasja e Prokurorit porosi e Ramës për ‘Kepin e Rodonit’

Akuza e rëndë, Berisha: Vrasja e Prokurorit porosi e Ramës për ‘Kepin e Rodonit’

nga Albina Hoxhaj

Një qytetar e lidh atentatin ndaj prokurorit Ndoja me interesa direkt të Ramës dhe mafies së tij në Kepin e Rodonit.

Denoncimi është bërë publik edhe nga ish-kryeministri Berisha.

‘Eleminimi i prokurorit Ndoja lidhet me interesa direkt te Rames dhe mafies se tij ne Kepin e Rodonit.

Policia prej 10 ditesh e kishte ne “mbrojtje” prokurorin armik te Edvinit!

Akuza te renda per Edvin Mafine per atentatin kunder prokurortit Ndoja! sb

Doktorr prokurori Ndoja esht viktime e mafjes se kepit te Rodonit me ne krye vet Edi Ramen.Ai prej me se 10 ditesh ishte ne mbrojtje te shkalles me te larte te policise e cila me sa duket kishte marre detyre te realizoj “masen ekstreme”  qe njoftoj vet Edi Rama ne paralment prandaj ju keni shume te drejte kur shkruani se atentatin e beri mafja qevetitar,kjo situate nuk mund te vazhdoje me keshtu !Kryebanditi me mekembesin e tij lilipud kercenimet qe bene para dy javeve i realizuan me atentatin sot.

Lajme te ngjashme