Prokurori që u plagos në atentat u takua një ditë më parë me kreun e ONM

Read Time:27 Second

Prokurori i Durrësit, Arben Ndoja, i cili mbeti i plagosur gjatë një atentati me armë zjarri në pasditen e së premtes është takuar një ditë më parë me kreun e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit në procesin e vettingut, Theo Jacobs.

Burime nga Prokuroria e Durrësit bëjnë me dije se kreu i ONM dhe prokurori Ndoja kanë biseduar në lidhje me çështjen e ndjeshme për tokat në Gjirin e Lalëzit.

Takimi ka ndodhur në zyrën e prokurorit Ndoja dhe ka zgjatur për më shumë se 1 orë e 30 minuta.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Këtu kërcet kallashi dhe ti na bën reklamë motoçikletat, le nam o idiot”, komentuesit ‘degjenerojnë Ramën…
Next post I tmerrshmi i Sukthit” në makinë me Ndojin gjatë atentatit, si reagoi Rama kur Fevziu i tregoi foton e tij në emision