Vasili: Edi Rama e mbajti fjalën,prokurori Arjan Ndoja u ndëshkua me plumb!

Read Time:27 Second

Edi Rama 3 jave me pare deklaroi dhe kercenoi publikisht prokurorin Arjan Ndoja se nuk do ti shpetonte ndeshkimit.

Ja se cfare tha Edi Rama ne 7 tetor 2019:

“Javën e kaluara një rast flagrant i shkeljes së ligji, por jo vetëm i shkeljes së ligjit por të transformimit të një figure të sistemit të drejtësisë në përfaqësues të interesave të krimit, që sigurisht nuk do t’i shpëtojë ndëshkimit,” deklaroi Rama

Sot Arjan Ndoja u qellua me plumb.

Edi Rama foli,fala u mbajt,ndeshkimi u krye…..me plumb bile.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Përplasja me armë në Durrës, plagoset prokurori Arian Ndoj
Next post “Ju jeni fshatarë”, ofendoi pasagjerët, aktorja nxirret nga avioni