Home Aktualitet Betonierja përplas makinën në Tiranë, kaos në qarkullim

Betonierja përplas makinën në Tiranë, kaos në qarkullim

nga Sonila Osmanaj

Pak minua më parë një aksident është shënuar në kryqytet ku një betonierë ka përplasur një makinë në zonën e “21 Dhjetorit”.

Raportohet paraprakisht se, si pasojë e aksidentit nuk ka viktima, ndërsa ende nuk dihet nëse ka persona të plagosur.

Nga fotot e mëposhtme konstatohet se është dëmtuar automjeti që është përplasur ndërsa ky aksident ka shkaktuar trafik të rënduar në rrugë.

Policia dhe grupi hetimor kanë mbërritur në vendin e ngjarjes ku edhe po hetohet mbi shkaqet dhe rrethanat e këtij aksidenti.

Lajme te ngjashme

error: Content is protected !!