Home Aktualitet “E kam parë Ramën të rrëzuar”, Bamir Topi: E detyruan të jepte deklarata në emisione

“E kam parë Ramën të rrëzuar”, Bamir Topi: E detyruan të jepte deklarata në emisione

nga Albina Hoxhaj

Ish-presidenti i Republikës Bamir Topi ka deklaruar për krizën politike se nëse Rama dhe Basha ulen për pazare, ky është një lajm i keq.

Ai theksoi në emisionin  “Aktualitet” në Fax News se Rama nuk luftohet me biseda në studio.

Nëse ulen për pazare, është lajm jashtëzakonisht i keq. Unë e shoh që Rama nuk luftohet me biseda në studio. Kur e kam parë unë Ramën të rrezikuar? E kam parë Ramën si kryeministër të rrëzuar para studentëve. Studentët e detyruan të jepte deklarata interesante nëpër emisione dhe e mposhtën“, është shprehur Bamir Topi. 

Lajme te ngjashme