Home Aktualitet Kryemadhi “trondit” Spiropalin: Ka pasuri në emër të të tjerëve, 22 mijë metra katrorë…

Kryemadhi “trondit” Spiropalin: Ka pasuri në emër të të tjerëve, 22 mijë metra katrorë…

nga Editor

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka qenë e ftuar në emisionin “Byro Politike” në ABC News, ku ka sulmuar zëdhënësen e qeverisë, Elisa Spiropalin. Kryemadhi ka thënë se Spiropali ka pasuri në emër të personave të tjerë dhe foli për një pronë prej 22 mijë metra katrorë, pa e specifikuar konkretisht se cilës pronë i referohet.

“I dalin gjithë pasuritë që ka në emër të të tjerëve, e di i gjithë Fieri. Elisa ka falsifikuar dokumentat dhe ka nja 22 mijë metra katrorë, sic thonë në Fier. Elisa Spiropali është mushkonja e xhunglës në të cilën po jetojmë sot”, u shpreh Kryemadhi.

Lajme te ngjashme