Home Aktualitet Nova Media bashkon shqiptarët, dy personalitete video-mesazh Ervis Zholit

Nova Media bashkon shqiptarët, dy personalitete video-mesazh Ervis Zholit

nga Albina Hoxhaj

Gazetarët Nova Media në SHBA marrin urime dhe përshëndetje të përzemërta nga shqiptarë në të gjithë botën. Sot, Ervis Zholin e përshëndet me një video ish deputeti Flamur Çela dhe administratori i Klub Maratone Tirana Sotir Qiriaqi, i cili po përgatit për aktivitetin e radhës në Athinë.

Lajme te ngjashme