Home Aktualitet Ministri punëson në Ministri vëlla e motër…

Ministri punëson në Ministri vëlla e motër…

nga Editor

Ish-Kryeministri Berisha ka denoncuar një tjetër rast të nepotizmit në Ministrinë që drejtohet nga Blendi Klosi. “Vëlla e motër të punësuar në të njëjtën ministri ndërkohë të tjeret largohen nga puna!”, shkruan Berisha pas mesazhit të marrë nga një qytetar.

Postimi i plotë i ish-Kryeministrit Berisha

Nepotizem ekstrem ne narkoministrine e narkoministrit Klosi.

Vella e moter te punesuar ne te njejten ministri nderkohe te tjeret largohen nga puna!

Lexoni mesazhin e punonjesit dixhital. sb

“Zoti Berisha doja te denoncoja nje rast te paster nepotizmi ne ministrine e Blendi Klosit. Ky zoteri, nuk mjaftohet me leje guroresh e me faktin qe eshte leshuar si hajdut mbi pasurite e qytetareve, por puneson dhe vella e moter ne te njejten ministri.

Rovena Moçka Drejtore e programeve te zhvillimit te turizmit, punon bashke me Odise Moçka, Kryetar i Task Forces per Bregdetin. Te dy bashke ne te njejtin dikaster. Keta jane kaq te pacipe sa mire qe po vjedhin pa hesap por as per sy e faqe nuk e vrasin me mendjen e nuk skuqen. Tja kishte çuar ndonje tjetri vellain kesaj Moçkes te pakten”

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!