Home Aktualitet SURPRIZAT/ Kryesia e re, mbesin jashtë Arben Imami, Bardh Spahia, Edmond Spaho dhe Genc Pollo

SURPRIZAT/ Kryesia e re, mbesin jashtë Arben Imami, Bardh Spahia, Edmond Spaho dhe Genc Pollo

nga Editor

Nga shpallja e fituesve nga votimet e anetareve te Keshillit Kombetar per Kryesine e re te PD-se vihen re disa rezultatet surprize. Keshtu nuk kane mundur te marrin votat per te qene pjese e nje prej strukturave me te rendesishme te PD-se figura te rendesishme si Arben Imami, Bardh Spahia, Edmond Spaho apo Genc Pollo.

Nderkohe nga garte Jozefina Topalli eshte zgjedhur si anetare e kryesise se re, duke qene e dyta me votuara pas Fatbardha Kadiut e cila rezultoi e para.

Lajme te ngjashme