Home Aktualitet Ç’po ndodh? Policia aksion blic në Doganën e Tiranës

Ç’po ndodh? Policia aksion blic në Doganën e Tiranës

nga Editor

Sot po zhvillohet një operacion i madh në doganën e Tiranës. Ky operacion po bëhet në kuadër të planit të masave për kontrollin e të gjitha pikave të kalimit kufitar, porteve dhe aeroportit dhe çdo objekti të rëndësisë së veçantë, për parandalimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale dhe të paligjshmërisë.

Sipas televizioneve informative mësohet se forca te shumta të policisë kontroll blic të imtesishem në këtë institucion.

Po ashtu mësohet se në doganën e Tiranës ndodhen forcat e Posaçme Operacionale, policia kufitare dhe Drejtoria Vendore Tiranë.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!