Home Aktualitet “Bie era incenerator”/ Meta: Gjyqi për gazetën bulevardeske austriake i pakthyeshëm, artikulli i mbushur me mashtrime

“Bie era incenerator”/ Meta: Gjyqi për gazetën bulevardeske austriake i pakthyeshëm, artikulli i mbushur me mashtrime

nga Editor

Presidenti Meta deklaroi sonte ne mcntv se gjyqi per gazeten bulevardeske austriake eshte i pakthyeshem. “Artikulli qesharak, i pavertete, i mbushur me mashtrime. Bie era incenerator. Artikulli i gazetes austriake një trillim mafioz dhe ordiner. Nuk kam patur kurre problem të bej foto. Të vishesh si grua dhe të paguash, si gruaja e dikujt tjeter, (gruaja e Bilalit) për të bërë një foto kjo nuk është normale. “.

Lajme te ngjashme