Home Kronike LAJM I FUNDIT/ Arrestohet Marsida Qatja, mori 20 mln lekë për të mbyllur gojën për trafikun e kokainës

LAJM I FUNDIT/ Arrestohet Marsida Qatja, mori 20 mln lekë për të mbyllur gojën për trafikun e kokainës

nga Editor

KAVAJË-sot është arrestuar nga Policia e Shtetit, Marsida Qatja. Arrestimi i Qatjas është bërë para 10 minutash në lagjen nr.4 në Kavajë. Ditën e shtunë, në një intervistë, Qatja rrëfeu se ishte e përfshirë në trafikun e drogës dhe se vrasja e 10 tetorit, ka ndodhur për prishje të pazareve të drogës mes Bledar Toçit dhe Dritan Haxhollit.

Lajme te ngjashme