Home Aktualitet “Stop, mos u afro…”, këngëtarja zbulon se pse ambasadorja Yuri Kim refuzoi foton me të

“Stop, mos u afro…”, këngëtarja zbulon se pse ambasadorja Yuri Kim refuzoi foton me të

nga Editor

E ftuar në Why?Not në RTV Ora, me moderatoren Roza Lati, këngëtarja Alisja Koloshi, ka treguar momentin kur ambasadorja e SHBA, Yuri Kim, vizitoi një nga shkollat në Kukës.

Koloshi tha se Kim nuk e lejoi të afrohej afër saj për fotografi për shkak se ishte shumë e gjatë.

“Erdhi Yuri Kim, e i kishte thënë zyshës që dua ca goca që të këndojnë himnin e Amerikës e ne i thamë po pse jo. Mbaruam e i pëlqeu. Ju afrova për foto dhe iu afrova dhe më tha, no no stop je shumë e gjatë dhe unë i thashë ok. S’donte të më kishte pranë”, tha ajo.

Lajme te ngjashme