Home Aktualitet Nesër lëreni çadrën në shtëpi, por vishuni trashë

Nesër lëreni çadrën në shtëpi, por vishuni trashë

nga Editor

 E marta e kësaj jave (29 tetor) do të shoqërohet me temperatura të ulëta, por nuk do ketë reshje shiu. Për këtë arsye, nuk e keni të nevojshme të merrni me vete cadrën, por mos harroni të visheni trashë pasi mund të keni ftohtë.

Meteoalb njofton se temperatura më e lartë do të jetë 21 gradë në vendet e ulëta dhe 6 gradë në vendet malore.

Temperaturat minimale dhe maksimale të ajrit në vendin tonë pritet të arrijnë:

në bregdet: 11 / 20 °C

në vendet e ulëta: 12 / 21 °C

në vendet malore: 6 / 20 °C

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!