Home Kronike Aksident i rëndë, drejtuesi i mjetit humbet kontrollin, përfundon në kanal

Aksident i rëndë, drejtuesi i mjetit humbet kontrollin, përfundon në kanal

nga Editor

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e pasdites.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në zonën e Tales në Lezhë.

Drejtuesi i makinës ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka përfunduar në kanal.

I plagosur në këtë aksident ka mbetur një person me inicialet M. M.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!