Home Aktualitet Dreka me Lulzim Bashën/ Rilindasit shpërthejnë ndaj Albin Kurtit: Tradhtar, mos e …

Dreka me Lulzim Bashën/ Rilindasit shpërthejnë ndaj Albin Kurtit: Tradhtar, mos e …

nga Editor

Takimet e ditës së sotme të kandidatit për kryeministër të Kosovës, Albin Kurti, me kreun e opozitës Lulzim Basha dhe më herët me ish-kryeministrin Sali Berisha duket se nuk ju kanë pëlqyer aspak rilindësve, ë cilët e anë quajtur atë pabesi.

Në rrjet një faqe me emrin ‘Partia Socialiste Official’, e ka quajtur të pabesë Albin Kurtin, i cili ka drekuar me Lulzim Bashën për 3 orë. Madje ‘PSO’ i bën thirrje Edi Ramës të bëjë kujdes nga Albin Kurti, dhe mos prishë miqësinë me Vuçiçin.

Ja statusi i ‘PSO’:

Dhe me duall sote ne filxhan nje gjalper me shkronjen A. Edi Rama paske mbajtur gjalprin ne gji. Albini ta ta ka me pabesi. Vajte dhe prishe miqsin me Vuçiçin per kta te Kosoves, po kta ste meritojn ty se u ben me maloket e PeDeSe. Dhe Çim Peka ne krye te tavolines pa pik turpi. Mos ma henkshi darken

darka_e_fundit #pabesi #trallti

edi_rama_bej_kujdes

jan_malok_te_pa_bes

Lajme te ngjashme