Home Kronike Helmohet nga fasulet 16-vjeçarja në Gjirokastër/ Vdes në spital (Emri)!

Helmohet nga fasulet 16-vjeçarja në Gjirokastër/ Vdes në spital (Emri)!

nga Editor

GJIROKASTËR– Një 16-vjeçare ka ndërruar jetë në spitalin e Gjirokastrës.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se adoleshentja që ka ndërruar jetë quhet Genta Pula dhe ka mbërritur në gjendje të rëndë në urgjencën e spitalit të Gjirokastrës.

Pula është banore në fshatin Asim Zeneli dhe dyshohet të jetë helmuar nga fasulet. Paraprakisht mësohet se fasulet mund të kenë qenë të spërkatura me helm për mbrojtjen e tyre dhe kanë sjellë helmimin e adoleshentes.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!