Home Aktualitet Paloka zbulon arsyen e mos hapjes së negociatave me një meme që u bë virale

Paloka zbulon arsyen e mos hapjes së negociatave me një meme që u bë virale

nga Editor

Rama eshte kthyer ne lolon e kancelarive perendimore dhe kete tani nuk e degjon vetem si thashethem ne tavolinat e diplomateve po ka filluar te jete dhe pjese e raporteve konfidenciale te nderkombetareve. Zyrtarisht klloun !
Po cfare “taksirati” kane shqiptaret qe te vuajne pasojat. Ne sallonet e perendimit mbase zbaviten me veshjet, sjelljen dhe deliret e kryeministrit tone , po shqiptaret nuk zbaviten me. Pervecse po kapim fundin ne cdo klasifikim, tani
rrezikojme riizolimin , nderkohe qe vetmi i cili meriton te izolohet eshte Rama.

Lajme te ngjashme