Home Kuriozitete Parashikimi i motit ne javet ne vazhdim: Gëzohuni me vjeshtën, ja ç’dimër do te kemi kete vit

Parashikimi i motit ne javet ne vazhdim: Gëzohuni me vjeshtën, ja ç’dimër do te kemi kete vit

nga Editor

A do te bej ftohte ne stinen e vjeshtes?Kjo po cudit dhe meteorologet.

Po vjen fundi i tetorit dhe ende njerezit shkojne ne plazh.

Por ne muajt ne vazhdim pritet nje dimer i acart dhe ndryshe nga vitet e kaluar.

Meteorologu i njohur Jason Nichols shprehet se ky eshte dimri i stuhive por megjithate moti ndyshon dhe do kete dhe jave te qeta.

Dhe reshjet e debores do jene prezente si cdo vit tjeter por me reshje normale ne vendet malore.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!