Home Kronike Preku zemrat e të gjithë shqiptarëve pas aksidentit të rëndë, ndërron jetë 14-vjeçari

Preku zemrat e të gjithë shqiptarëve pas aksidentit të rëndë, ndërron jetë 14-vjeçari

nga Editor

Është ndarë nga jeta në moshën 14-vjeçare tifozi i Partizanit Renis Muça. Lajmin e hidhur e ka dhënë faqja e tifozëve të Partizanit “Ultras Guerrils”.

Muça pësoi aksident 3 muaj më parë, ku ra në koma dhe nuk mundi të shpëtonte plagëve të rënda.

Mësohet se 14 vjeçari ka ndërruar jetë në Turqi.

Njoftimi i ”Ultras Guerrils”: Ndjejmë keqardhje të thellë kur ju japim këtë lajm të rëndë …

Renisi nuk ia doli!

Pas atij aksidenti të rëndë në korrik, ku qëndroi 3 muaj në koma, në luftë për të mposhtur vdekjen, tifozi ynë i vogël ka ndërruar jetë dje në darkë në Turqi. Në moshën 14-vjeçare …

Ngushëllime të sinqerta familjes së Renisit nga e gjithë familja e madhe e kuqe!

U prehsh në paqe engjëll!

Lajme te ngjashme