Home Aktualitet Meta takon Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s më 28 tetor në Bruksel

Meta takon Sekretarin e Përgjithshëm të NATO-s më 28 tetor në Bruksel

nga Albina Hoxhaj

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do të zhvillojë një takim me Presidentin e Shqipërisë, Ilir Meta.

Takimi mes dy zyrtarëve të lartë do të zhvillohet në Selinë e NATO-s në Bruksel, ditën e hënë, më 28 tetor 2019.

Lajmi është publikuar në faqen zyrtare të NATO-s, ndërsa nuk jepet asnjë detaj mbi takimin dhe temat që pritet të diskutohen.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!