Home Aktualitet Qeshni me lot! Gazetari tall keq Ramën: Edhe po t’i them unë ti je k*qe, ai thotë ma provo në gjykatë…

Qeshni me lot! Gazetari tall keq Ramën: Edhe po t’i them unë ti je k*qe, ai thotë ma provo në gjykatë…

nga Editor

Gazetari Agim Xhafka,  njohur për ironinë dhe satirën e tij, ka komentuar intervistën e një nate më parë të kryeministrit Edi Rama përballë gazetarëve në ‘Opinion’, ku për çdo akuzë ai thoshte që çdokush duhet ta provojë në gjyq.

Me një postim ironik Xhafka shkruan se atë edhe sikur ta krahasosh me organe mashkullore, kryeministri ka të njëjtën përgjigje, çoje në gjykatë si akuzë.

Ja postimi i Xhafkës:

Psh unë i them koqe e ai thotë, ma provo në gjykatë që jam koqe. Çfarë të çoj si provë?

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!