Vasili: Skandali.A do ta padisë Makroni Edi Ramën për shpifje???(VIDEO)

Read Time:1 Minute, 0 Second

Dje Edi Rama ne menyre te pacipe dhe plotesisht i vendosur ne zanatin e genjeshtarit ordiner,pa qene hiç fare prezent ne tavolinen ku diskutoheshin negociatat,duke u perpjekur te nxjerre genjeshtar Presidentin Makron tha:

“Nuk ka patur një shumicë vendesh kundër Shqipërisë, ka patur vetëm dy vende kundër Shqipërisë:Holanda dhe Damimarka.”

Presidenti Makron shume qarte,me ze dhe me figure deklaroi se nje shumice vendesh ishin kunder Shqiperise.Ja deklarata e Presidentit Makron:

“Dje dëgjova disa fjalë se ne pothuajse arritëm uninamitet për hapjen e bisedimeve me Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut. nuk është e vërtetë. Padyshim, aty kishte një shumicë te gjere që Maqedonisë së Veriut ti hapen negociatat, por shumica e shteteve ishin kundër Shqipërisë”.

A do ta padise per shpifje Presidenti Makron kete Edi Ramen??

Sigurisht qe jo.Askush nuk e ka kohen teper qe te merret me nje te marrë.

Ne jemi te detyruar,sigurisht nga halli,sepse na ka mbetur i marri ne dere.

Megjithate shiheni edhe nje here ne VIDEO deklataten e Presidentit Makron edhe me titra shqip bile,qe te bindeni se cfare genjeshtari ordiner kryeminister kemi ne me kete biçimin Edi Ramen.

https://www.facebook.com/1701679976798494/posts/2195356640764156/
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Tatimet “kërcënojnë” të punësuarit: Kujdes po ju monitorojmë, paga juaj është shumë më poshtë sesa e tregut
Next post Gjithë administrata në aksion; like dhe share te Facebook i shefit