Home Aktualitet Nano, Ramës: Jeni arrogant, po si mund të shkosh me poture në Bruksel

Nano, Ramës: Jeni arrogant, po si mund të shkosh me poture në Bruksel

nga Editor

Ka degraduar në ngritje zëri dhe në akuza debati në studion e opinion mes Mustafa Nanos dhe kryeministrit Edi Rama.

Pjesë nga debati:

Nano: Edhe sikur Shqipëria t’i kishte marrë negociatat ne do ishim vendi më i mjerë.

Rama: Ç’është kjo arrogancë mo, ti që rri këmbë mbi këmbë më thua mua Shqipëria vendi më i mjerë.

Nano: Ju jeni arrogant, shkoni me poture në Bruksel.

Lajme te ngjashme