Home Aktualitet Gjendet i pajetë një person në Durrës, policia zbulon njolla gjaku në apartament

Gjendet i pajetë një person në Durrës, policia zbulon njolla gjaku në apartament

nga Editor

Në apartament janë zbuluar njolla gjaku. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes.

DURRËS– Një person i pajetë është gjendur mesditën e sotme brenda banesës në qytetin e Durrësit, në lagjen nr. 16. Mësohet se viktima është identifikuar si: Dashamir Harapaj, 66 vjeç.

Në apartament janë zbuluar njolla gjaku nga policia, e cila  ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton shkaqet e ngjarjes. Ndërkohë trupi i pajetë është dërguar drejt morgut për ekspertizë mjeko-ligjore. Ende nuk bëhen me dije detaje të lidhura me këtë ngjarje.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!