Home Aktualitet Berisha publikon foto ku shfaqet Rama dhe Basha: Edhe në Shtëpinë e Zotit në vend të ndjekin meshën, flasin me njeri tjetrin!

Berisha publikon foto ku shfaqet Rama dhe Basha: Edhe në Shtëpinë e Zotit në vend të ndjekin meshën, flasin me njeri tjetrin!

nga Editor

Ish-kryeministri Sali Berisha vijon të akuzojë kreun e PD Lulzim Basha për bashkëpunim me kryeministrin Edi Rama.

Këtë herë, Berisha ka publikuar një fotografi të shkrepur gjatë ceremonisë në Kishën Katolike, ku Basha dhe Rama dallohen teksa janë të dy duke parë telefonin.

Por sipas Berishës, ata janë duke komunikuar me njëri-tjetrin.

“Edhe në Shtëpinë e Zotit flasin me njëri tjetrin! Zoti i …..! sd”, shkruan Berisha krahas fotografisë të publikuar në FB.

Lajme te ngjashme