Home Aktualitet Mirditori thirrje Bashës: Mos luaj me zjarrin, nuk ka Edi Ramë që të shpëton

Mirditori thirrje Bashës: Mos luaj me zjarrin, nuk ka Edi Ramë që të shpëton

nga Editor

Lideri historik i demokratëve, Sali Berisha, zhvilloi në Mirditë një takim madhështorë me demokratëve dhe simpatizantë.

Gjatë takimit folën edhe shumë të pranishëm, të cilët shprehën edhe miratimin e tyre, por edhe kritika.

Njëri prej të pranishmëve në fjalën e tij i bëri thirrje deputetit Lulzim Basha që të mos luajë me zjarrin, se nuk e shpëton dot Edi Rama.

Fjalimi i tij Ded Dodës është publikuar në faqen e Facebook të liderit historik të demokratëve, Sali Berisha.

‘Mirdita është e pamposhtur. Fjala e Ded Dodës!’, shkruan liderit histori i demokratëve, Sali Berisha.

https://video.syri.net/embed/afjh9zOQnm2odnx

Lajme te ngjashme