Home Aktualitet Mesazhi i Berishës: Shqiptari e ka vëlla shqiptarin. Të tjerët i ka miq

Mesazhi i Berishës: Shqiptari e ka vëlla shqiptarin. Të tjerët i ka miq

nga Editor

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shpërdarë një tjetër mesazh nga foltorja e sotme e zhvilluar në Mirditë, ku ka sulmuar deklaratat e Ramës në prani të Erdogan, i cili deklaruar se shqiptarët dhe turqit janë vëllezër.

Shqiptari e ka vëlla shqiptarin. Të tjerët i ka miq’, shkruan Berisha në Facebook.

Lajme te ngjashme