Home Aktualitet Përcjellja entuziaste për Berishën/ Noka: Mirdita refuzon regjimet

Përcjellja entuziaste për Berishën/ Noka: Mirdita refuzon regjimet

nga Editor

Mirdita i rezervoi një pritje madhështore liderit historik të demokratëve, Sali Berishës.

Edhe përcjellja e tij ishte entuziaste. Këto pamje të SYRI TV tregojnë momentet e largimit të Berishës nga Rrësheni.

Ndërkohë në lidhje me këtë pritje masive reagoi edhe anëtari i Komisionit të Rithemelimit, Flamur Noka.

“Mirdita refuzon regjimet. Ajo ka refuzuar të rrijë peng. Për këtë ajo ka pranuar ta paguajë shtrenjtë, por gjithmonë ia ka dalë. Vlerat e lirisë janë të shenjta sa dhe Bibla për mirditoret e mirditorët.

Bashke sjellim shpresën dhe fitoren! Me Sali Berishën,” shkruan Noka.

https://video.syri.net/embed/Ygp4C1RlL7IJGaB

Lajme te ngjashme