Home Aktualitet “Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë”, Berisha publikon njoftimin për nesër: Mblidhemi me qytetarët e Mirditës

“Bashkë sjellim shpresën dhe fitojmë”, Berisha publikon njoftimin për nesër: Mblidhemi me qytetarët e Mirditës

nga Editor

Ish-kryeministri Berisha ka publikar ne rrjetin socail njoftimin per takimin qe do te mbaje neser ne Mirdite, ne kuade rte konsultimeve per rithemelimin e PD.

Lajme te ngjashme