Home Aktualitet Berisha: Sot opozita është vetëm fasadë. Lul Brava mbahet në atë funksion nga Edi Rama

Berisha: Sot opozita është vetëm fasadë. Lul Brava mbahet në atë funksion nga Edi Rama

nga Editor

Lideri historik i demokrateve ka publikuar ne rrjetin social nje foto me nje shenim sa i perket situates se opozites dhe PD. Ne mesazhin e tij Berisha thekson se Basha nuk perfaqeson asgje pervec Edi Rames.

Lajme te ngjashme