Home Aktualitet “Po sakrifikohem duke qëndruar në krye të PD”/ Balliu: S’ke faj, 14 kompani dhe gjithë ato çanta me para, të lodhin!

“Po sakrifikohem duke qëndruar në krye të PD”/ Balliu: S’ke faj, 14 kompani dhe gjithë ato çanta me para, të lodhin!

nga Editor

Ish-deputeti i PD-se Klevis Ballou ka reaguar pas deklarate se bere heret paradite nga Basha i cili pohoi mes te tjerave poer mediat se duke qendruar ne krye te PD-se ai po sakrifikon.“Lul deputeti edhe demokratët prandaj të shkarkuan sepse të “duan shumë”.Boll saktifikove për demokratët Lul, aq sa tani po na dhimbsesh.Ti ke “saktifikuar” shumë…Shumë njerëz mund të kujtojnë se është e lehtë të drejtosh 14 kompani, por unë dhe të gjithë demokratët e dimë që është e lodhshme. Gjithë ato çanta me para, njerzit kujtojnë se është e lehtë ti fshehësh!!!Asnjëri se kupton se sa lodhesh ti, se sa e vështirë është të fshehësh gjithë ato para. Për të mos folur për inceneratorët pastaj…Lul të lutem, boll sakrifikove për demokratët se u masakrove.IK QETËSOHU.”, tha Balliu ne reagimin e tij.

Lajme te ngjashme