Home Aktualitet Paloka flet për sulmin terrorist në Shqipëri: Lajmi u publikua tani sepse…

Paloka flet për sulmin terrorist në Shqipëri: Lajmi u publikua tani sepse…

nga Editor

Nënkryetari i PD, Edi Paloka ka reaguar pas publikimit të lajmit për sulmin e parandaluar terrorist në Shqipëri.

Sipas Palokës, ky lajm është i një viti më parë dhe u publikua sot për të larguar vëmendjen nga negociatat.

“Lajmi i sumit terrorist u publikua sot për të larguar vëmendjen nga negociata. Kjo është një ngjarje e një viti më parë. Lajmi u publikua tani sepse tani i duhet Ramës”, tha Paloka në studion e Opinion në News 24.

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!