Home Politike Lufta kundër krimit, Balliu: Rama futi në bashki të inkriminuar

Lufta kundër krimit, Balliu: Rama futi në bashki të inkriminuar

nga Editor

Përmes një postimi në facebook, ish-deputeti i PD-së, Klevis Balliu thotë se Bundestagu gjermana ka vënë 9 kushte për negociatat dhe kryesoren ka luftën kundër krimit të inkriminuar. Ai shton se në vend që kryeministri Edi Rama të luftojë, të inkriminuarit i ka vënë në bashki dhe fjalën e ka për Valdrin Pjetrin.

Postimi i plotë

BUNDESTAGU KA KUSHT LUFTËN KUNDËR KRIMIT

Valdrin Pjetri ishte i dënuar dhe e futi Rama në bashki dhe jo BE, opozita apo media.

Lajme te ngjashme