Home Aktualitet Shau gazetarët, Manastirliu shkarkon burrin e zv.ministres

Shau gazetarët, Manastirliu shkarkon burrin e zv.ministres

nga Editor

Ministrja e Mbrojtjes, Ogerta Manastirliu ka shkarkuar sot bashkëshortin e zëvendësministres së Brendshme, Rovena Voda, Drejtorin e Shërbimit Parësor, Aurel Voda.

Disa ditë më herët Aurel Voda ka shpërthyer me një fjalor banal kundër gazetarëve dhe portaleve online që kanë raportuar edhe më herët gjuhën e tij të papërshtatshme kur shkruante se “nuk plaste k*ri për negociatat”.

Lajme te ngjashme