Negociatat, Berisha: Pas Ramës edhe Hahn ka një përgjegjësi

Read Time:36 Second

Ish-kryeministri Sali Berisha, i ftuar në emsionin “Tempora” në RTV Ora tha se pas kryeministrit Rama, komisioneri Johannes Hahn ka përgjegjësi për mos hapjen e negociatave. Sipas Berishës nuk mund të shkruhet një raport për 4 vite radhë pa asnjë kusht.

Sali Berisha: Nëse ka njeri përgjegjës mbi tokë për këtë dramë, se kjo është dramë. Më është kujtuar shumë herë këto ditë shprehja e Dante Aligerit “Nuk ka dhimbje më të madhe të kujtosh kohërat e mira në zi”. Të kujtosh etapat që bëmë në procesin e integrimit dhe tani murit me kokë.

Komisioneri Hahn, pas Edi Ramës edhe ai ka një përgjegjësi. Të shkruajë 4 vite radhë raportin pa asnjë kusht, pa asnjë kusht, pa asnjë kusht..

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post FOTO/ Zbulohen mesazhet e ambasadorit Gazheli, si gënjeu ambasadori i Ramës!!!
Next post Berisha “lëshon bombën”: Rama komplotonte me një agjent rus. BE ia plasi derën në fytyrë!