Berisha: Në 2016-ën raporti i Komisionit u shkruajt në zyrën e Ramës

Read Time:36 Second

Ish kryeministri Sali Berisha i ftuar në emisionin Tempora në RTV Ora u shpreh se raporti i Komisionit në 2016 u shkruajt në zyrën e Edi Ramës.

Berisha: Në 2016 raporti i Komisionit u shkruajt në zyrën e Edi Ramës dhe u transferua nga Romana Vlahutin si raport i saj në Bruksel.

Sonila: E keni nga informatori digjital apo keni dijeni të plotë?

Berisha: E kam nga një informator që e kam deklaruar me dhjetëra herë dhe nuk e kundërshton dot askush këtë. Sepse këto gjëra nëqoftëse do të ecej mbi bazën e meritës unë ju garantoj ju që të gjitha bëheshin. Mua më vjen keq t’ju lexoj këtu deklaratat e mia të vazhdushme që nuk do të happen negociatat.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Qëndrim çnjerëzor i një shteti gangster”, kthimet nga Siria, Berisha: Kosova dhe Shqipëria mund të kishin ndërmarrë operacion
Next post FOTO/ Zbulohen mesazhet e ambasadorit Gazheli, si gënjeu ambasadori i Ramës!!!