Arrestohet nipi i shefit të objekteve të zyrtarit policor në Tiranë

Read Time:24 Second

Policia shqiptare ka realizuar një operacion të gjerë antidrogë, duke vënë në pranga disa persona. Një efektiv policie u arrestua nën akuzën e trafikut të lëndëve narkotike.

Ndërsa, si pjesë e këtij operacioni, u arrestua edhe nipi i shefit të objekteve pranë Komisariatit numër 1 në kryeqytet. Një banesën e Kalasë u gjet një armë tip automatik, që ai e mbante pa leje.

I arrestuari është ndjekur nga forcat e policisë nga Kakavija në Tiranë, ku dhe u prangos.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Heshtje… apo qetësia para stuhisë?
Next post Zbulohen qeli burgu në ndërtesën e ish-komitetit të Partisë në Korçë, dëshmia e gjallë e 97-vjeçarit: Torturat në dy dekada pas hekurave