Vasili: Kryeministrja jonë simpatike Edi Rama!?

Read Time:18 Second

Edi Rama qe kur eshte legalizuar si gruaja e Bilalit eshte bere vertet nje kryeministre shume terheqese dhe simpatike.

Sot Kryeministrja Rama tha:

“55 gra, nëse janë të organizuara, zmbrapsin 55 mijë burra”.

Kryeministrja Rama eshte nje nder 55 grate, ndaj mos e kerkoni më ne mes te 55 mije burrave.

Ta gezojme te paren Kryeministre ne historine e Shqiperise.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post I vë flakën apartamentit për 1 euro/ Shtatë të vdekur. Mes tyre edhe 5 fëmijë!
Next post Edi Rama interesohet për gratë e Krujës!“S’ka gra këtu mor jahu”