Video/ “Pushoni ja q*fsha ropt”, lajthit moderatorja shqiptare, lë nam LIVE në emision

Read Time:30 Second

Momente interesante vijnë nga Fieri, aty ku në Tv Apollon, moderatorja Marsela Topi, nuk njeh komplekse.

Në emisionin Fakt Plus, ku kishte të ftuar edhe avokatin Altin Goxhaj, Topi ka lajthitur duke përdorur një fjalor rruge në një emision televiziv, megjithëse lokal.

Ajo iu bën thirrje djemve tek regjia që të ruajnë qetësinë. “O çuna, po pushoni o ia qif*ha ropt”.

Kaq mjafton për të kuptuar se kush del në ekran në Shqipëri, kush bën gazetarinë etj, etj.

Për secilin që ka dëshirë të dijë si funksionon gazetaria sot, tek profesore Marsela, mund të marrë leksione jete.

Shijoni pamjet.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Video/ Ja si u “pushtua” Shkoza dhe u rrafshuan banesat, po tani kush e ka radhën?
Next post Videomesazhi i Bashës: Europa e refuzoi Ramën se është një autokrat në pushtet me krimin