Video/ Ja si u “pushtua” Shkoza dhe u rrafshuan banesat, po tani kush e ka radhën?

Read Time:14 Second

Në redaksinë e Nova Media kanë mbërritur disa video nga aksioni policor për shembjen e shtëpive në Shkozë. Në materialet filmike ju mund të shikoni uniformat blu të cilë kanë rrethuar tërësisht zonën, ndërsa eskavatori shemb shtëpitë para syve të banorëve të cilët mbeten të pa strehë.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Mesazhi, Bashkëpunimi Polici-Komunitet, garanton më shumë siguri.
Next post Video/ “Pushoni ja q*fsha ropt”, lajthit moderatorja shqiptare, lë nam LIVE në emision