Home Sport “Kemi filluar të shpërndajmë ftesat”, Duka flet për stadiumin e ri

“Kemi filluar të shpërndajmë ftesat”, Duka flet për stadiumin e ri

nga Albina Hoxhaj

17 nëntori do të kujtohet jo vetëm si data e çlirimit të Tiranës por dhe si data kur kryeqytetit do të inauguroj stadiumin e ri kombëtarë. Nga Kukësi, ku inspektoj punimet në stadiumin “Zeqir Ymeri”, Armand Duka konfirmoi se stadiumi i ri do të jetë gati për sfidën kundër Francës.

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit konfirmoi gjithashtu se Edi Reja do të vijoj të jetë trajneri i Kombëtares edhe pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!