“Kemi filluar të shpërndajmë ftesat”, Duka flet për stadiumin e ri

Read Time:23 Second

17 nëntori do të kujtohet jo vetëm si data e çlirimit të Tiranës por dhe si data kur kryeqytetit do të inauguroj stadiumin e ri kombëtarë. Nga Kukësi, ku inspektoj punimet në stadiumin “Zeqir Ymeri”, Armand Duka konfirmoi se stadiumi i ri do të jetë gati për sfidën kundër Francës.

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit konfirmoi gjithashtu se Edi Reja do të vijoj të jetë trajneri i Kombëtares edhe pas përfundimit të kualifikueseve “Euro2020”

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Meta takon Nobelisten e Paqes: Frymëzim për demokracitë në mbarë botën
Next post Beteja politike online, Rama ironizon Bashën me deklaratën e presidentes së KE