Vlorë/ Shpërthen bombola e gazit brenda banesës, alarmohen familjarët

Read Time:20 Second

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen “Lirim” në qytetin e Vlorës.

Mësohet se shkak është bërë shpërthimi i një bombole gazi. Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Policia dhe forcat zjarrfikëse ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për shuarjen e flakëve. Banorët janë alarmuar pasi shpërthimi i bombolës së gazit ka qenë shumë i fuqishëm

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post “Ngrita zërin e asnjë nuk e rr*jti”, qytetari nxjerr bllof “Air Albania”: Zhgënjim total, çdo gjë ishte në turqisht
Next post Grabitet mes të shtëna armësh posta në Fushë Bulqizë