Zv.ambasadorja amerikane, vizitë “blic” në prokurori pas njoftimit për personat “non grata”

Read Time:18 Second

E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë, Leyla Moses Ones ka mbërritur pak minuta më parë në ambientet e Prokurorisë së Tiranës.

Sipas fax web, Nuk dihet ende arsyeja e vizitës së Ones në ambientet e prokurorisë, ndërsa sot ambasada amerikane jepte informacione mbi zyrtarët e korruptuar në vendin tonë, të cilëve iu ndalohej hyrja në SHBA.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Teliti: Europa do ta refuzojë Ramën derisa ne ta largojmë nga pushteti dhe t’u kthejmë njerëzve qeverisjen
Next post Rama ‘tallet’ me pensionistët: Ua zgjidhim me shumë kënaqësi…