Home Aktualitet Këlliçi thirrje miqve dhe demokratëve t’i bashkohen ‘Foltores’ së New Jersey në SHBA

Këlliçi thirrje miqve dhe demokratëve t’i bashkohen ‘Foltores’ së New Jersey në SHBA

nga Editor

Deputeti i PD Belind Këlliçi i ka bërë thirrje miqve të tij dhe të gjithë demokrateve dhe demokratëve që jetojnë në Shtetet e Bashkuara, t’i bashkohen foltores në New Jersey.

Në postimin e tij në Facebook, Këlliçi njofton se takimi do zhvillohet në Marriott Hotel, nesër në orën 12 pm me orën lokale në USA.

POSTIMI

Ftoj të gjithë miqtë, demokratet dhe demokratët që jetojnë në Shtetet e Bashkuara t’i bashkohen foltores në New Jersey, Marriott Hotel, nesër në orën 12 pm me orën lokale në USA. 

Gjithashtu foltoren do të kemi mundesinë ta ndjekim LIVE në orën 18:00 me orën lokale në Shqipëri 

Adresa:

138 New Pehle Ave, Saddle Brook, NJ 07663 

Lajme te ngjashme