Trump godet sërish, i tregon gishtin e mesit austronautes?

Read Time:44 Second

Presidenti Donald Trump po akuzohet për kryerjen e një gjesti të turpshëm ndaj austronautes Jessica Meir, fill pasi kjo e fundit e korrigjoi gjatë fjalës së tij.

Siç mund ta shihni, Trump është fotografuar teksa tregon gishtin e mesëm mbi ballin e tij. Presidenti gabimisht u shpreh se Meir dhe kolegia, Christina Koch nga bordi i Stacionit Ndërkombëtar Hapësinor, ishin gratë e para që po guxonin jashtë laboratorit rrethues të Tokës.

Ai kishte për qëllim t’i uronte ato, si skuadra e parë vetëm me gra, që doli nga ISS për të kryer një udhëtim në hapësirë.

Pikërisht këtu ndërhyu Meir e cila u shpreh:

“Nuk dëshirojmë të marrim më shumë merita se ç’na takojnë pasi ka patur edhe shumë anije kozmike të tjera, me gra astronaute brenda.”

Në këtë moment, si për ironi të fatit, Trump u fotografua teksa ekspozonte gishtin e mesëm. Rastësi?

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Vasili: Vetëm me SHBA në krah ecën integrimi!!
Next post ‘Kërcënon’ Alibeaj: Opozita mund ta marrë pushtetin edhe me forcë, e rrëzojmë Ramën dhe me luftë