Home Aktualitet Berisha e përmbledh në dy fjalë: Bashizëm-Boshizëm!

Berisha e përmbledh në dy fjalë: Bashizëm-Boshizëm!

nga Editor

Ne takimin ne Foltoren ne Devoll, lideri historik Sali Berisha e permb;ldhi me dy fjale gjithe aktivitetin politik te Lulzim Bashes pergjate ketyre viteve. ” Bashizëm-Boshizëm”- tha Berisha.

Përpara demokratëve të Bilishtit, Berisha tha se ishte betuar që të mos e pranonte Lulzim Bashën si kryetar të PD pas humbjes në 25 prill. ‘Foltorja’ shtoi ai, ka për qëllim rindërtimin e demokracisë dhe rikthimin e PD-së më të fortë.

Lajme te ngjashme