Home Aktualitet “Toyota Yaris”, shtyhet seanca për Alfred dhe Elvis Vladin

“Toyota Yaris”, shtyhet seanca për Alfred dhe Elvis Vladin

nga Editor

 Është shtyrë seanca paraprake për çështjen “Toyota Yaris”, pas kërkesës së avokatëve  të dy kushërinjve, Alfred dhe Elivs Vladi.

Dy akokatët kanë bërë me dije se dy kushërinjtë nuk kanë pasur informacion për masën e sigurisë së vendosur ndaj tyre.

Vijon…

Lajme te ngjashme

error: Alert: Content is protected !!