“Toyota Yaris”, shtyhet seanca për Alfred dhe Elvis Vladin

Read Time:13 Second

 Është shtyrë seanca paraprake për çështjen “Toyota Yaris”, pas kërkesës së avokatëve  të dy kushërinjve, Alfred dhe Elivs Vladi.

Dy akokatët kanë bërë me dije se dy kushërinjtë nuk kanë pasur informacion për masën e sigurisë së vendosur ndaj tyre.

Vijon…

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %
Previous post Zbardhet debati në Kryesinë e PS. Çfarë i thanë Ramës Majko e Xhafaj
Next post Vasili: Vetëm me SHBA në krah ecën integrimi!!